B1000

B1000

Evolights B1000 – wydajna i efektowna wytwornica baniek mydlanych, która idealnie sprawdza się w domach weselnych, klubach, restauracjach, na przyjęciach dla dzieci oraz jako uzupełnienie sprzętu zespołów i DJ-ów obsługujących imprezy okolicznościowe.

SKU: 5908249800014.
Kategorie: , .

Opis produktu

Evolights B1000 to profesjonalna i bardzo wydajna wytwornica baniek mydlanych, która świetnie sprawdza się podczas wszelkiego typu eventów organizowanych dla dzieci, na weselach, studniówkach, 18-nastkach, a także różnego rodzaju imprezach rozrywkowych. Duża efektywność, a także niewielka waga sprawiają, że to doskonałe urządzenie dla mobilnych DJ-ów oraz firm organizujących imprezy masowe.

Sprzęt może być obsługiwany ręcznie, za pomocą bezprzewodowego pilota lub przy wykorzystaniu protokołu DMX. Wytwornica Evolights B1000 wyposażona została w dwa obrotowe generatory baniek oraz duży pojemnik na płyn, którego 1 litr wystarcza na ponad 100 minut nieprzerwanej pracy. Nadmiar płynu spływa do specjalnego pojemnika, który po skończonej pracy może zostać umyty i opróżniony za pomocą wygodnego zaworu. Ruch obrotowy silnika przekładany jest na generatory za pomocą specjalnych pasków napędowych, dlatego ruchome elementy są w pełni bezpieczne, a to bardzo ważne, szczególnie w przypadku dzieci. Dzięki czterem silnym dmuchawom bańki są w stanie unosić się na znaczną wysokość bez względu na to, czy generowane są w pomieszczeniach, czy na dworze podczas bezwietrznych dni.

Maszyna do wytwarzania baniek mydlanych Evolights B1000 to w pełni profesjonalny sprzęt, który z powodzeniem może być wykorzystywany przez zespoły weselne, mobilnych DJ-ów, firmy eventowe, a także sale zabaw, przedszkola, szkoły i inne instytucje, do stworzenia niezapomnianego klimatu w czasie imprezy rozrywkowej.

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: AC 220-240V, 50/60Hz

Bezpiecznik: 0,5A

Zużycie energii: 60W

Zużycie płynu: 1L/100 min.

Maks. wysokość wyrzutu: 4 m

Maks. odległość wyrzutu: 8 m

Tryby pracy: DMX-512

Kanały DMX: 1

Sterowanie bezprzewodowe: W-2

Poj. zbiornika na płyn: 2,5L

Wymiary: 434 x 384 x 405 mm

Waga: 13 kg

W zestawie: sterownik bezprzewodowy z odbiornikiem, przewód zasilający, instrukcja obsługi

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.