LASER PRO RGB 3W ANIMATION V2

LASER PRO RGB 3W ANIMATION V2

LASER PRO RGB 3W ANIMATION V2 – wysokiej klasy laser dyskotekowy operujący czer­wonym, zielonym i niebieskim światłem, wyposażony w złącze ILDA, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań scenicznych.

SKU: 5908249809970.
Kategorie: , .

Opis produktu

LASER PRO RGB 3W ANIMATION V2 to profesjonalny, bardzo mocny sceniczny efekt świetlny w postaci lasera animacyjnego, wyposażony w komputerowe wejście i wyjście ILDA. Projektor emituje wiązki laserowe o łącznej mocy 3 watów w kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim, tworząc w ten sposób barwny, przestrzenny pokaz laserowy. Dzięki wbudowanym wzorom i animacjom, a także możliwości projektowania i wyświetlania własnych obrazów, świetnie sprawdza się na profesjonalnych scenach teatralnych i muzycznych, dyskotekowych parkietach oraz w mobilnej pracy DJ-ów.

Elektronika laserowego wyświetlacza zamknięta została w solidnej, aluminiowej obudowie wyposażonej w uchwyt montażowy umożliwiający instalację urządzenia na spe­cjalnych hakach, estradowych kratownicach i rampach oświetleniowych. W części przedniej znajduje się układ optyczny złożony z emiterów światła laserowego oraz prze­chylnych luster sprzężonych z szybkimi silnikami krokowymi. Dzięki nim świetlny show porusza się w przestrzeni, jest ekspresyjny i dynamiczny. Źródło światła na czas prze­chowywania lub transportu może zostać schowane za metalową osłoną, która chroni delikatną optykę przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.

W części tylnej urządzenia zainstalowany został kluczyk bezpieczeństwa, przełącznik i gniazdo zasilania typu IEC, 3-pinowe wejście i wyjście XLR umożliwiające sterowanie jednostką za pomocą sygnałów DMX oraz złącza ILDA (in/out). Dzięki nim laserowy projektor możemy podłączyć do komputera i – korzystając ze specjalnego oprogramowania – samodzielnie projektować kolorowe wzory i animacje. Na tylnej ścianie rzutnika mieści się również panel sterowania urządzeniem. W jego skład wchodzą 3 obrotowe potencjometry regulujące moc poszczególnych laserów, czytelny wyświetlacz LCD oraz reagujące na docisk pokrętło, dzięki któremu możemy poruszać się po strukturze menu i wybierać interesujące nas parametry pracy jednostki. Do dyspozycji mamy kilka trybów pracy urządzenia:

  • Auto – projektor laserowy pracuje samodzielnie korzystając z wbudowanych programów pracy;
  • Sound – wyświetlacz działa w rytm muzyki płynącej z otoczenia dzięki czułemu mikrofonowi zainstalowanemu w tylnej części obudowy;
  • Master/Slave – lasery sceniczne łączone są ze sobą za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX, a pierwsze urządzenie w linii określa sposób pracy całego zestawu, aby za­­pewnić identyczne działanie wszystkich jednostek;
  • DMX – urządzenie lub grupa połączonych ze sobą jednostek sterowana jest za pomocą zewnętrznych konsoli i pulpitów kontrolnych;
  • ILDA – do kontrolowania wyświetlanych wzorów i animacji używany jest komputer ze specjalnym oprogramowaniem.

LASER PRO RGB 3W ANIMATION V2 to bez wątpienia profesjonalne oświetlenie sceniczne. Marka Evolights wypuściła na rynek urządzenie, które znakomicie sprawdza się na wszelkiego typu scenach, jako laser disco w klubach i dyskotekach podczas imprez prowadzonych przez DJ-ów, a także oświetlenie efektowe w czasie pokazów, występów i różnego rodzaju eventów. To wysokiej jakości sprzęt w najlepszej cenie!

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: AC220-240V, 50/60Hz

Bezpiecznik: BGDP¢5×20 mm, 250VAC F2A

Maks. zużycie energii: 75 W

Całkowita moc laserów: 3 W

Laser czerwony: moc 600 mW, długość fali 638 nm

Laser zielony: moc 600 mW, długość fali 520 nm

Laser niebieski: moc 1800 mW, długość fali 445 nm

Kanały DMX: 21/32/64

System skanowania: 30 kpps, ± 30°

Temperatura obudowy: Tb=45°C

Temperatura pracy: 10°C – 65°C

Modulacja: analogowa

Tryby pracy: Auto, Sound, Ma­s­t­er/Slave, DMX512, ILDA

Wymiary urządzenia: 198 x 160 x 190 mm

Wymiary opakowania: 300 x 260 x 250 mm

Waga netto: 4,1 kg

Waga brutto: 5 kg