FOG 1200

FOG 1200

Evolights Fog 1200 – profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) o mocy 1200 watów, z możliwością sterowania za pomocą przewodowego i bezprzewodowego pilota, wyposażona w system natychmiastowego zatrzymania emisji dymu (Immediate Stop), zbiornik na płyn o poj. 1,2 litra oraz czujnik poziomu płynu, doskonała na zamknięte sceny muzyczne, a także do pomieszczeń klubowych i dys­kotekowych.

SKU: 5907780141914.
Kategorie: , .

Opis produktu

Evolights Fog 1200 to w pełni profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) o mocy 1200 watów, z możliwością sterowania za pomocą przewodowego i bezprzewodowego pilota. Urządzenie wyposażone zostało w system natychmiastowego zatrzymania emisji dymu (Immediate Stop), zbiornik na płyn o poj. 1,2 litra oraz czujnik poziomu płynu. Jest go­towe do pracy po upływie zaledwie 4 minut. Doskonale sprawdza się na zamkniętych scenach muzycznych, podczas występów, pokazów, a także w klubach tanecznych i dys­kotekach.

W tylnej części korpusu maszyny znajdują się gniazda umożliwiające podłączenie do niej przewodowego pilota oraz odbiornika pilota bezprzewodowego. Dzięki metalowej obudowie i solidnemu uchwytowi dymiarka może być zawieszana na rampach i kratownicach scenicznych. Wówczas jej obsługę można prowadzić zdalnie za pomocą bezprzewodowego pilota, co jest bardzo wygodne w przypadku instalacji urządzenia w trudno dostępnych miejscach. Wytwornica w ciągu 1 minuty jest w stanie wypełnić mgłą kubaturę ponad 400 m sześciennych. Dzięki temu ta maszyna do wytwarzania dymu znakomicie sprawdza się na salach weselnych, parkietach dyskotek, a także podczas studniówek, 18-nastek oraz różnego typu imprez rozrywkowych. Jest również doskonałym uzupełnieniem oferty firm eventowych oraz mobilnych DJ-ów. To profesjonalna, a jednocześnie w tej klasie sprzętowej stosunkowo tania wytwornica dymu, dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: AC230V, 50/60 Hz

Moc: 1200W

Czas nagrzewania: 4 min.

Emisja dymu: 420 m³/min.

Czas wydmuchu: 11 sek. (±3 sek.)

Poj. zbiornika: 1,2 L

Sterowanie: pilot przewodowy i bezprzewodowy

System Immediate Stop: tak

Czujnik poziomu płynu: tak

Wymiary: 382 x 270 x 195 mm (bez uchwytu)

Waga: 5 kg

W zestawie: pilot przewodowy, pilot bezprzewodowy, instrukcja obsługi

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.