VINTAGE 300

VINTAGE 300

Evolights Vintage 300 – stylowy reflektor dekoracyjny oparty na lampie halogenowej i ukła­dzie 18 półwatowych diod LED, oferujący bogaty wachlarz możliwości związanych z doświetlaniem, dekoracją światłem i tworzeniem ciekawych efektów świetlnych podczas różnego typu wydarzeń.

SKU: 5907780142942.

Opis produktu

Evolights Vintage 300 to stylowy reflektor dekoracyjny utrzymany w klimacie retro. Urządzenie oferuje bogaty wachlarz możliwości związanych z doświetlaniem i tworzeniem ciekawych efektów wizualnych podczas różnego typu wydarzeń. Sprzęt pozwala na pracę z różnymi typami lamp halogenowych (do dokupienia oddzielnie), których moc mieści się w zakresie od 300 do 750 W. Dodatkowo reflektor posiada układ 18 półwatowych diod LED operujących światłem w palecie barw RGB. Takie zestawienie pozwala urządzeniu emitować bardzo ostre światło albo tworzyć subtelne efekty delikatnej poświaty.

Komponenty Vintage 300 zamknięte zostały w cylindrycznej, aluminiowej obudowie. Po obu jej stronach znajdują się solidne, dokręcane zaciski, przytrzymujące podwójny pałąk stanowiący uchwyt montażowy naświetlacza. Z przodu znajduje się stylowa siatka, za którą umieszczony jest układ diod i lampa halogenowa. W tylnej części korpusu zainstalowane są gniazda zasilania typu PowerCon (w tym „podaj dalej”), cztery gniazda DMX (dwa wejścia i wyjścia), a także panel sterowania w postaci wyświetlacza LED oraz trzech przycisków (Menu, Up, Down). Za ich pomocą możemy w sposób manualny ustawić sposób świecenia reflektora lub wybrać jeden z kilkudziesięciu wbudowanych presetów. Najbardziej efektywnym sposobem kontrolowania pracy podświetlacza jest jednak protokół DMX. Dzięki niemu Vintage może być obsługiwany za pomocą zewnę­trznych sterowników i konsoli lub pracować w połączeniu szeregowym z innymi jednostkami tego typu. Wówczas praca odbywa się w oparciu o tryb master/slave, w którym pierwsze urządzenie wpięte w linię narzuca sposób działania pozostałych jednostek.

Evolights Vintage 300 to z pewnością nietuzinkowy reflektor, przeznaczony do dekoracji światłem. Idealnie sprawdza się na wszelkiego typu scenach, w ośrodkach kultury, teatrach, studiach telewizyjnych podczas programów z udziałem publiczności, a także w klubach, pubach, restauracjach i hotelach. Z powo­dzeniem może być również stosowany do dekoracji światłem sali weselnych, eventów oraz wszelkiego typu imprez okolicznościowych prowadzonych przez mobilnych DJ-ów.

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: 230 V AC, 50 Hz~

Maks. zużycie energii: 771 W

Stopień ochrony: I

Tryby DMX: 1/2/4/6

Złącza DMX: 3- i 5-pinowe XLR

Częstotliwość stroboskopu: 20 Hz

Sterowanie dźwiękiem: poprzez wbudowany mikrofon

Ilość diod LED: 18

Typ diod: 0,5 W RGB 5050 SMD

Ilość lamp: 1

Typ lampy: GY9.5 HPL 300-750 W/230 V (brak w zesta­wie)

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 265 x 540 x 460 mm

Waga: 9 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.