PAR 64 200W LED ZOOM AUTO

PAR 64 200W LED ZOOM AUTO

Evolights PAR 64 200W LED ZOOM AUTOpunktowy reflektor sceniczny LED o mocy 200W, wyposażony w liniowy, zmotoryzowany zoom oraz możliwość stosowania filtrów dyfuzyjnych, znakomicie sprawdzający się na różnego typu estradach.

SKU: 5908249808256.

Opis produktu

Evolights PAR 64 200W LED ZOOM AUTO to profesjonalny, jednosoczewkowy reflektor sceniczny, wyposażony w bardzo mocną, 200-watową diodę LED COB (Chip On Board). Moduł LED pozwala na uzyskanie ciepłego, białego światła, którego temperatura barwowa wynosi ok. 3200 Kelvinów. Dodatkowo ten reflektor teatralny oferuje dimmer oparty na krzywych, liniowy zmotoryzowany zoom, dzięki któremu wiązka może być rozpraszana pod kątem od 10 do nawet 50°, oraz specjalne uchwyty do filtrów dyfuzyjnych. Wszystkie te właściwości sprawiają, że ten led par tworzy równomierną plamę świetlną z lekko, lecz wyraźnie zarysowanymi krawędziami, przez co znakomicie sprawdza się na różnego rodzaju scenach: w teatrach, domach i ośrodkach kultury, a także podczas koncertów, gali, prezentacji, pokazów oraz wszelkiego typu eventów.

Komponenty reflektora zamknięte zostały w solidnej, aluminiowej obudowie pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Do obu jej boków przymocowany został podwójny, prostokątny pałąk, dzięki któremu jupiter może pracować w pozycji stojącej. Stanowi on również uchwyt montażowy umożliwiający instalację projektora na statywach, kratownicach i rampach oświetleniowych. W części tylnej korpusu znajdują się gniazda PowerCon, w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przesyłanie zasilania bezpośrednio z urządzenia do urządzenia, wejście i wyjście dla sygnałów DMX, oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za jego pomocą możemy ręcznie ustawić parametry pracy reflektora lub przełączyć go w tryb DMX i kontrolować przy wykorzystaniu zewnętrznych pulpitów sterowania.

Evolights PAR 64 200W LED ZOOM AUTO to profesjonalny reflektor punktowy LED. Elektronicznie sterowana zmienna ogniskowa, umożliwiająca tworzenie plamy świetlnej o różnej wielkości, możliwość stosowania filtrów dyfuzyjnych, 200 watów mocy oraz kontrola za pomocą sygnałów DMX i stroboskop działająca w trybie Sound tworzą z tego ledowego para doskonały reflektor teatralny, który z powodzeniem może być również stosowany w studiach telewizyjnych (brak migotania w kamerze) oraz różnego typu instalacjach oświetleniowych.

Specyfikacja techniczna

Moc wejściowa: AC100-240V, 50/60Hz

Zużycie energii: 200W

Źródło światła: 200W biała dioda COB LED

Temperatura barwowa: 3200K

CRI: 92

Optyka: soczewka Fresnela

Natężenie światła: 18000lux@3m

Kąt wiązki: 10 – 50°

Zoom: elektroniczny

Tryby sterowania: statyczny, sound, master/slave, DMX512

Kanały DMX: 3, 7

Dimmer: liniowy 0-100% (4 krzywe ściemniania)

Stroboskop: tak – sterowanie DMX lub w synchronizacji z dźwiękiem (Sound Strobe)

Stopień ochrony: IP20 (do użytku wewnętrznego)

Wyświetlacz: cyfrowy LED

Gniazda danych DMX: 3-pinowe typu XLR

Wejście i wyjście zasilania: PowerCon

Chłodzenie: powietrzem + radiator

Wymiary reflektora: 200 x 280 x 390 mm

Rozmiar opakowania: 265 x 265 x 500 mm

Waga netto: 4,5 kg

Waga brutto: 5,2 kg

W zestawie: przewód zasilający, instrukcja

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.