36x15W RGBW ZOOM

36x15W RGBW ZOOM

EVOLIGHTS 36x15W RGBW WALL WASHER ZOOM – aluminiowy, wodoodporny reflektor LED o mocy 560W z funkcją zoom i możliwością bezprzewodowego sterowania, przeznaczony do zastosowań w oświetleniu architektonicznym, scenicznym i teatralnym.

SKU: 5907780141716.

Opis produktu

EVOLIGHTS 36x15W RGBW WALL WASHER ZOOM to wysokiej klasy reflektor LED przeznaczony do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Jego solidna, aluminiowa i wodoodporna konstrukcja (klasa szczelności IP65) sprawia, że idealnie nadaje się on do podświetlania całych budynków, elementów architektury, a także scen w teatrach, domach i ośrodkach kultury oraz podczas koncertów.

Urządzenie wyposażone zostało w 36 bardzo mocnych, 15-watowych diod LED stanowiących główne źródło światła. Za nimi rozlokowano 72 dodatkowe diody podświetlające o mocy 0,2 wata, które tworzą niesamowity efekt świetlnej aury. System diod mieści się za ruchomym układem soczewek, które potrafią skupiać i rozpraszać wiązki pod kątem wynoszącym od 7 do 58°. Cała konstrukcja optyczna zamknięta jest w prostokątnym panelu. Główne diody rozmieszczone są w 4 rzędach (po 9 w każdym rzędzie) i mogą być zapalane w sposób liniowy. Operują jasnym światłem w palecie RGBW (red, green, blue, white) rzutując bardzo żywe, nasycone i jednorodne kolory nawet z dużej odległości. Cały panel z diodami zamocowany jest między dwoma ramionami i posiada swobodę ruchów w płaszczyźnie pionowej. Dzięki temu może być odchylany w stosunku do oświetlanej powierzchni pod wybranym kątem.

Na tylnej części podstawy urządzenia znajdują się gniazda PowerCon (in/out), DMX (in/out) oraz antena do bezprzewodowego sterowania, podnosząca komfort pracy z tym naświetlaczem LED. Gniazda są zabezpieczone gumowymi zaślepkami gwarantującymi bezpieczeństwo użytkowania reflektora nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W części przedniej podstawy mieści się panel sterowania w postaci wyświetlacza LCD oraz czterech przycisków (Mode, Up, Down, Enter). Za jego pomocą możemy wybrać jeden z trybów pracy urządzenia:

  • Auto, w którym reflektor działa samodzielnie wykorzystując do tego celu wbudowane programy pracy;
  • Master/Slave, kiedy naświetlacz funkcjonuje w zestawach z innymi urządzeniami;
  • DMX512, gdy do sterowania oświetleniem wykorzystywane są zewnętrzne konsole;
  • WDMX, w którym reflektor sterowany jest w sposób bezprzewodowy.

EVOLIGHTS WALL WASHER ZOOM oferuje bogaty wybór funkcji związanych z oświetleniem. Urządzenie potrafi m.in. emitować światło statyczne w kolorze wybranym z palety RGBW, zmieniać jego barwę i odcień, a także stworzyć efekt tęczy. Posiada też pełnozakresowy dimmer i funkcję stroboskopu. To idealny reflektor do podświetlania ścian i fasad budynków oraz elementów architektury. W sklepie muzycznym Music Express polecamy go szczególnie właścicielom hoteli, klubów i restauracji, a także firmom eventowym i szeroko pojętej scenotechnice. Świetnie nadaje się do dekoracji światłem i tworzenia niepowtarzalnych aranżacji.

Specyfikacja techniczna

Napięcie znamionowe: AC 100V ~ 240V, 50-60 Hz

Moc znamionowa: 560W

Źródło światła: 36 x 15W LED RGBW o dużej mocy

Prąd sterownika LED: 1A

Kąt świecenia: 7° – 58°

Klasa szczelności: IP65

Tryby DMX: 3/4, 1/4, 2/5/15/20/21/37

DMX in: 3-pinowe Seetronic J3F2C-W

DMX out: 3-pinowe Seetronic K3F2C-W

Podłączenie zasilania: Seetronic PowerCon in (SAC3MPX) / out (SAC3FPX)

Tryby sterowania: DMX512, WDMX, Master/Slave

Kontrola bezprzewodowa DMX: 2,4 G

Ustawienie i adresowanie: RDM

Funkcje DMX: dimmer, stroboskop, sterowanie kolorami RGBW, kolor makr, skokowa zmiana kolorów, zanik kolorów, efekt tęczy, wybór programu automatycznego, automatyczna prędkość, wybór krzywej dimmera

Tryb samodzielny: auto, krokowa zmiana koloru, odcień koloru, kolor makra, ustawienie kolorów statycznych, tęcza, wybór programu automatycznego

Obudowa: aluminium

Kolor obudowy: czarny

Panel sterowania: wyświetlacz TFT 2,4”

Częstotliwość odświeżania: 3000 Hz

Temperatura pracy: -20°C ~ 40°C

Dimmer: 0-100%

Tryby dimmera: 2 rodzaje

Krzywe dimmera: Linear, Square, I.Square, S-curve

Efekt stroboskopowy: pulsacyjny, przyspieszający, zwalniający, losowy, przerywany, 5 sek. – 1 sek., częstotliwościowy 0-20 Hz

Układ chłodzenia: wentylator (automatyczny i szybki)

Certyfikat: CE ROHS

Rozmiar opakowania: 575x270x450 mm

Waga netto: 15 kg

Waga brutto: 17,7 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.