FOG 1500

FOG 1500

Evolights Fog 1500 – profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) sterowana za pomocą przewodo­wego i bezprzewodowego pilota lub protokołu DMX, ze zbiornikiem o poj. 3 l, idealna do zastosowań na zamkniętych scenach, w dyskotekach oraz podczas różnego typu imprez.

SKU: 5907780141921.
Kategorie: , .

Opis produktu

Evolights Fog 1500 to w pełni profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) o mocy 1500 watów, z możliwością sterowania za pomocą przewodowego i bezprzewodowego pilota lub za pomocą protokołu DMX. Urządzenie wyposażone zostało w system natychmiastowego zatrzymania emisji dymu (Immediate Stop), zbiornik na płyn o poj. 3 litrów, czujnik poziomu płynu oraz timer pozwalający na programowanie takich parametrów pracy jednostki, jak czas wydmuchu czy interwały między poszczególnymi emisjami pary. Maszyna jest gotowa do pracy po upływie zaledwie 5 minut. Doskonale sprawdza się na zamkniętych scenach muzycznych, podczas występów, pokazów, a także w klubach tanecznych i dyskotekach.

W tylnej części korpusu maszyny znajdują się gniazda umożliwiające podłączenie do niej przewodowego pilota oraz odbiornika pilota bezprzewodowego. Znajdują się tam również gniazda typu XLR (wejście i wyjście) umożliwiające kontrolowanie pracy jednostki za pomocą protokołu DMX, a także łączenie urządzeń w zestawy. Jest to bardzo przydatne szczególnie na dużych scenach. Dymiarka posiada również panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza i czterech przycisków. Za jego pomocą możemy ustawić ilość wydmuchiwanej pary, interwały między kolejnymi emisjami, a także zaadresować urządzenie.

Dzięki metalowej obudowie i solidnemu uchwytowi maszyna może być zawieszana na rampach i kratownicach scenicznych. Wówczas jej obsługę można prowadzić zdalnie za pomocą bezprzewodowego pilota, co jest bardzo wygodne w przypadku instalacji urządzenia w trudno dostępnych miejscach. Wytwornica w ciągu minuty jest w stanie wypełnić mgłą kubaturę ponad 500 m sześciennych. Dzięki temu ta maszyna do wytwarzania dymu znakomicie sprawdza się na salach weselnych, parkietach dyskotek, a także podczas studniówek, 18-nastek oraz różnego typu imprez rozrywkowych. Jest również doskonałym uzupełnieniem oferty firm eventowych oraz mobilnych DJ-ów. To pro­fesjonalna, a jednocześnie w tej klasie sprzętowej stosunkowo tania wytwornica dymu, dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: AC230V, 50Hz

Moc: 1500 W

Czas nagrzewania: 5 min

Emisja dymu: 510 m³/min

Czas wydmuchu: 9 sek. (± 3 sek.)

Poj. zbiornika: 3 l

Sterowanie: pilot przewodowy i bezprzewodowy, DMX

System Immediate Stop: tak

Czujnik poziomu płynu: tak

Timer: tak

Wymiary: 502 x 311 x 209 mm (bez uchwytu)

Waga: 7,9 kg

W zestawie: pilot prze­wodowy, pilot bezprzewodowy, instrukcja obsługi

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.