SPARK PRO

SPARK PRO

Evolights Spark Pro – profesjonalna wytwornica iskier realizująca efekt specjalny w postaci sztu­cznych ogni, przeznaczona do zastosowań w pirotechnice estradowej podczas kon­certów, gal, pokazów, imprez oraz wszelkiego rodzaju eventów.

SKU: 5907780142935.
Kategorie: , .

Opis produktu

Evolights Spark Pro to profesjonalna wytwornica iskier wytwarzająca efekt pirotechniczny, który wygląda jak tradycyjne zimne ognie. Urządzenie wyrzuca fontannę fajerwerków nawet na wy­sokość 5 m, tworząc w ten sposób niesamowitą oprawę wizualną wszelkiego rodzaju imprez. Główne komponenty maszyny zamknięto w ergonomicznej, sześciennej obudowie wyposażonej w dwa uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie wytwornicy. W jej górnej części mieści się otwór wylotowy sztucznych ogni. Na tyle korpusu zamontowano włącznik, wejście i wyjście PowerCon („podaj dalej”), dwa gniazda wejściowe i dwa wyjściowe DMX (3- i 5-pinowe) oraz panel sterowania w postaci wyświetlacza LCD i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy kontrolować pracę maszyny – zmieniać intensywność, czas trwania wyrzutu i wysokość słupa iskier – lub użyć do tego celu protokołu DMX.

Spark Pro to w pełni bezpieczne urządzenie pirotechniczne. Do stworzenia pokazu sztucznych ogni wykorzystuje specjalny proch, który w kontakcie ze skórą nie powoduje poparzeń, szybko się spala nie tworząc zadymienia, zapachu i jest nieszkodliwy dla środowiska. Maszyna idealnie nadaje się zarówno do stworzenia pokazu sztucznych ogni na weselu, jak i podczas specjalnych realizacji scenicznych. Jest łatwa w obsłudze i bardzo efektowna.

UWAGA! Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100 proc. nigdy się nie spala – jest to normalne zjawisko. Systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania gwarantuje bezpieczne i długie użytkowanie. Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu oraz o miej­sce przechowywania prochu jest konieczne, aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

 

Zalety produktu

  • dużo bezpieczniejsza niż tradycyjne zimne ognie
  • możliwość wykorzystania urządzenia wewnątrz pomieszczenia
  • brak dymu oraz zapachu
  • łatwa obsługa
  • możliwość uzyskania 15 minut efektu na jednym napełnieniu
  • maksymalny wyrzut do 5 m

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: AC 100V-240V/50Hz-60Hz

Maksymalny pobór mocy: 700W

Czas nagrzewania: 3 min.

Maksymalna wysokość wyrzutu: 5 m

Ilość kanałów DMX: 2

Waga netto: 10 kg

Wymiary urządzenia: 205 x 250 x 315 mm

Wymiary paczki: 300 x 335 x 425 mm

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.