NEO SPOT 130W

NEO SPOT 130W

EVOLIGHTS NEO SPOT 130W – profesjonalna estradowa głowica ruchoma LED wyposażona w białą diodę o mocy 130 watów, koło ośmiu kolorów, rotacyjną i indeksowalną tarczę gobo z siedmioma nowoczesnymi wzorami, 4-ramienny, obrotowy pryzmat, elektroniczny focus i manualny zoom.

SKU: 5908249810310.

Opis produktu

EVOLIGHTS NEO SPOT 130W to profesjonalna estradowa głowica ruchoma LED, której źródłem światła jest biała dioda o mocy 130 watów i temperaturze barwowej na poziomie 9000 Kelwinów. Głowa wyposażona została w koło ośmiu kolorów, rotacyjną i indeksowalną tarczę gobo z siedmioma nowoczesnymi wzorami kształtującymi promień świetlny, a także 4-ramienny, obrotowy pryzmat rozszczepiający wiązkę. Ostrość plamy reguluje elektroniczny focus i manualny zoomReflektor świetnie spisuje się na muzycznych scenach, podczas przedstawień i pokazów, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako dynamiczne oświetlenie dla zespołów weselnych i mobilnych DJ-ów.

Głowa LED posiada solidną obudowę wyposażoną w uchwyty umożliwiające jej przenoszenie oraz instalację na rampach oświetleniowych i kratownicach scenicznych. W tylnej części podstawy znajdują się gniazda zasilania typu powercon (w tym złącze „podaj dalej” umożliwiające bezpośrednie przekazywanie napięcia z jednostki do jednostki), a także 3-stykowe wejście i wyjście typu XLR umożliwiające kontrolowanie głowicy LED za pomocą protokołu DMX. Przedni panel sterowania posiada cyfrowy wyświetlacz oraz 4 przyciski umożliwiające poruszanie się po menu i wybór jednego z kilku dostępnych trybów pracy:

  • auto – w tym trybie spot LED pracuje w sposób autonomiczny bazując na wbudowanych algorytmach odpowiadających za ruch i sposób świecenia;
  • sound – tryb kontroli za pomocą dźwięku, wykorzystujący bardzo czuły mikrofon zainstalowany w korpusie obudowy;
  • master/slave – tryb pracy synchronicznej, w którym jednostki łączone są ze sobą w zespoły za pomocą gniazd i przewodów DMX, a sposób pracy pierwszej głowicy NEO w linii odwzorowywany jest przez pozostałe reflektory;
  • DMX – gdy do kontrolowania pracy świateł wykorzystywane są zewnętrzne kontrolery i pulpity sterujące.

Głowica ruchoma EVOLIGHTS NEO SPOT 130W to doskonałe oświetlenie sceniczne, które zaprojektowane zostało z myślą o różnych instalacjach oświetleniowych. Dzięki niewielkiej wadze reflektor LED jest bardzo mobilny, a jego wewnętrzne mechanizmy i funkcje pozwalają na zastosowanie go w niemal każdej sytuacji. Sprzęt może pracować jako dynamiczne oświetlenie dyskotekowereflektor estradowy lub teatralny spot w domach i ośrodkach kultury. Warto też dodać, że w porównaniu z innymi urządzeniami tej klasy dostępnymi obecnie na rynku, EVOLIGHTS NEO SPOT 130W to także stosunkowo tania głowica ruchoma LED, której najwyższą jakość gwarantuje marka Evolights!

Specyfikacja techniczna

Źródło światła: biała dioda LED o mocy 130W

Temperatura barwowa: 9000K

Kąt świecenia: 12 – 17° (zoom ręczny)

Zużycie energii: maks. 147W

Zasilanie: 100~240V, 50/60Hz

Bezpiecznik: F4A/250V

Gniazda zasilania: powercon (w tym „podaj dalej”)

Wejście i wyjście DMX: 3-pinowe typu XLR

Koło kolorów: 8 kolorów + biały

Koło gobo: 7 wzorów (rotacyjne, indeksowalne, funkcja Gobo Shake)

Pryzma: 4-ścienna, rotacyjna

Focus: elektroniczny

Zoom: ręczny

Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX

Kanały DMX: 8/15

Zakres ruchów pan: 540°

Zakres ruchów tilt: 270°

Odwrócenie ruchów pan/tilt: tak

Dimmer: liniowy 0-100%

Stroboskop: 1-25 fps

Wyświetlacz: OLED

Wymiary: 262 x 157 x 365 mm

Waga netto: 7 kg

W zestawie: przewód zasilający, uchwyt montażowy, instrukcja obsługi

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.